Не так давно ми відзначали 15-річчя факультету автоматизації та комп’ютерних систем, а сьогодні 15 років виповнилось і нашій кафедрі!

19 вересня 2002 р. наказом ректора № 122  «Про зміни в структурі НУХТ» прийнято рішення про створення кафедри інформаційних систем. За цим рішенням на основі частини кафедри інформатики було утворено окрему нову кафедру.

У 2003 році нашу кафедру очолювали професор Володимир Якович Кондращенко і професор Сергій Іванович Сіренко. З березня 2004 року і до сьогодні завідувачем кафедри є професор Валерій Васильович Самсонов.

За час своєї роботи кафедра випустила сотні бакалаврів, спеціалістів і магістрів — фахівців у галузі інформаційних технологій. Крім того, за останні кілька років у спеціалізованій вченій раді при університеті захищено вже 10 кандидатських дисертацій за спеціальністю 05.13.06 «Інформаційні технології». Випускники нашої кафедри працюють розробниками програмного забезпечення і проектувальниками баз даних; аналітиками і тестувальниками; інженерами і адміністраторами; у виробництві і науці.

Вітаємо всіх із ювілеєм та бажаємо нашій кафедрі подальшого зростання і нових досягнень у науково-дослідній та викладацькій роботі!