ПОНЕДІЛОК 11 ЛЮТОГО 2019 РОКУ (Магістри ІУС) А-340

 

 

 

14:00

(Магістри)

1 Мізін Роман Едуардович

 

2 Ващук Інна Владиславівна

 

3 Горілий Володимир Юрійович

 

4 Барма Руслан Сергійович

 

5 Котік Віктор Сергійович

 

6 Суровцев Роман Володимирович

 

 

ЧЕТВЕР 14 ЛЮТОГО 2019 РОКУ (Магістри ІУС) А-340

 

 

 

 

14:00

(Магістри)

1 Павлов Олексій Валерійович

 

2 Бірюков Євгеній Віталійович

 

3 Ігнатьєв Ігор Володимирович

 

4 Побережна Анастасія Олександрівна

 

5 Іващенко Віталій Григорович

 

6 Ружицька Олена  Юріївна

 

7 Гаврилюк Юрій Васильович

 

8 Володько Владислав Олександрович

 

 

П’ЯТНИЦЯ 15 ЛЮТОГО 2019 РОКУ (Магістри ІУС) А-340

 

 

 

 

14:00

(Магістри)

1 Ясинська Катерина Сергіївна

 

2 Васильєв Дмитро Валерійович

 

3 Мояк Дар'я Юріївна

 

4 Ступак Ірина Ігорівна

 

5 Балашева Анастасія Михайлівна

 

6 Пуник Тетяна Олександрівна

 

7 Бабік Сергій Олександрович

 

8 Горячко Павло Сергійович

 

 

ПОНЕДІЛОК 18 ЛЮТОГО 2019 РОКУ (Магістри ІУС) А-340

 

 

 

 

14:00

(Магістри)

1 Римарчук Євгенія Олегівна

 

2 Єрошенко Олександр Андрійович

 

3 Коркоц Дмитро Русланович

 

4 Буряченко Маргарита Миколаївна

 

5 Дуденко Андрій Русланович

 

6 Косько Максим Євгенійович

 

7 Шередеко Ольга Вікторівна

 

8 Черненко Дмитро Валентинович

 

 

ВІВТОРОК 19 ЛЮТОГО 2019 РОКУ (Магістри ІУС) А-340

 

 

 

 

14:00

(Магістри)

1 Устименко Кирило Володимирович

 

2 Редька Олексій Олександрович

 

3 Губа Олександр Валерійович

 

4 Воловик Ольга Олександрівна

 

5 Сарнавський Василь Іванович

 

6 Бурмака Володимир Сергійович

 

7 Грицаюк Олег Васильович

 

8 Мордашко Дмитро Володимирович

 

 

СЕРЕДА 20 ЛЮТОГО 2019 РОКУ (Магістри КЕЕМ) А-340

 

 

 

14:00

(Магістри)

1 Третяк Катерина Вікторівна

 

2 Монець Мирон Вікторович

 

3 Харчук Михайло Іванович

 

4 Прокопенко Володимир Валерійович

 

5 Давидов Ігор Максимович

 

6

 

 

ЧЕТВЕР 21 ЛЮТОГО 2019 РОКУ (Магістри КЕЕМ) А-340

 

 

 

14:00

(Магістри)

1 Корсканов Олександр Іванович

 

2 Сахненко Никита Георгієвич

 

3 Юрчук Олександр Олександрович

 

4 Лушпіган Сергій Володимирович

 

5 Плоткін Денис В’ячеславович

 

6 Ченаш Олександр Сергійович