2–3 квітня в НУХТ у дистанційному режимі проводилась 86-а міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді — вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».

Зокрема студенти, аспіранти та викладачі кафедри інформаційних систем узяли участь у роботі підсекції 22.2 «Інформаційні технології» (частина секції «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»), опублікувавши тези доповідей за тематикою власних наукових досліджень. Підсекція була запланована на 3 квітня 2020 року. Загалом у її роботі взяло участь 36 осіб (у тому числі 20 студентів, 2 аспіранти, 13 викладачів та 1 науковий співробітник).

У рамках підсекції було прийнято до друку 27 тез доповідей від представників:

• кафедри інформаційних систем,
  • кафедри інформатики,
  • кафедри автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління,
  • Навчально-наукового інженерно-технічного інституту (ННІТІ) НУХТ,
  • Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (м. Київ, Україна),
  • Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут (КПІ) ім. Ігоря Сікорського» (м. Київ, Україна),
  • Луцького національного технічного університету (м. Луцьк, Україна),
  • Приазовського державного технічного університету (м. Маріуполь, Україна),
  • Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук України (м. Київ, Україна).

За підсумками конференції було визначено викладачів нашої кафедри, які найбільш плідно займаються науковою роботою зі студентами:

• доц. Андріюк Олена Петрівна (6 тез доповідей спільно зі студентами);
  • доц. Грибков Сергій Віталійович (4 тези доповідей спільно зі студентами);
  • доц. Костіков Микола Павлович (4 тези доповідей спільно зі студентами).

Тези доповідей уже опубліковано на офіційному сайті НУХТ у розділі «Наукова діяльність» → «Матеріали конференцій» → 86 конференція (частина 2). Тези нашої підсекції знаходяться на сторінках із 381 по 408.

Скачати файл (9 МБ) можна за наступним посиланням: http://conferencenuft.ho.ua/Books%20of%20abstracts/2020/Part%202.pdf

Дякуємо всім за активну участь, бажаємо подальших наукових успіхів та запрошуємо до співпраці на наступних наукових конференціях!