учасники святкового вечора30 листопада 2017 в актовій залі НУХТ традиційно пройшов щорічний святковий вечір факультету автоматизації і комп’ютерних систем у рамках фестивалю «День факультету / інституту».

Цього разу студенти АКС презентували глядачам постановку під назвою «Любов вам — не тралі-валі». Головні ролі — наречених — зіграли Даніїл Дегтярьов і Катерина Турик. У ролі тамади виступила Анастасія Губенко. Інші студенти зіграли ролі друзів і родичів молодят.

За сюжетом, Даніїл і Катерина організовують весілля: влаштовують парубоцьку вечірку і дівич-вечір, наймають тамаду, запрошують гостей, приймають вітання та подарунки від друзів і родичів, беруть участь у обрядах і конкурсах. При цьому гучне свято не обходиться й без різних накладок, непорозумінь, суперечок... і навіть бійки.

Крім акторської постановки, повної жартів і комічних моментів, глядачі побачили декілька танців та почули пісні у виконанні студентів нашого факультету. Одна з пісень під гітару була проілюстрована анімацією на екрані. Постановка також супроводжувалась відеороликами, знятими в гуртожитку та університеті. Зокрема було показано церемонію одруження Даніїла та Катерини, яку провів декан факультету АКС Андрій Васильович Форсюк у холі головного корпусу. Декан урочисто розписав молодят... у заліковках.

Актова зала була повною глядачів. На вечір завітали студенти, викладачі, представники інших факультетів та керівництва університету.

У рамках свята на сцені з привітаннями виступила проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, проф. Лариса Юріївна Арсеньєва, а також представник кафедри інформаційних систем, доц. Андрій Олександрович Мошенський.

Яскраве святкове дійство тривало близько години та запам’яталось лише позитивними емоціями. Дякуємо всім організаторам, учасникам і глядачам за цікавий вечір і гарний настрій!