випускники і лекторУ нашому університеті вже вдруге пройшла сертифікатна програма «Розробка програмного забезпечення мовою Java».

Навчання за сертифікатними програмами започатковане в НУХТ із 2016 року. Кожна з програм триває протягом десяти тижнів і включає в себе теоретичні та практичні заняття. Інноваційні навчальні комплекси, розроблені висококваліфікованими викладачами, сприяють розширенню професійних компетенцій і власного кругозору студентів, стають додатковим плюсом при працевлаштуванні.

Цієї осені на кафедрі інформаційних систем відбувся вже другий набір слухачів на програму «Розробка ПЗ мовою Java». Керівництвом, організацією та проведенням навчання за нею займається доцент нашої кафедри, к.т.н. Сергій Віталійович Грибков.

Цього разу взяти участь у сертифікатній програмі виявили бажання 15 студентів. 14 із них зараз навчаються на другому курсі спеціальності «комп’ютерні науки», 1 — на першому курсі. Під час занять слухачі здобули знання та набули практичних навичок у створенні програм мовою Java. Зокрема студенти пройшли наступні теми:

• основи програмування мовою Java;
  • об'єктно-орієнтоване програмування та бібліотека мови Java;
  • робота з масивами, символьними рядками та колекціями;
  • підходи до проектування дизайну програмного коду.

У середу 20 грудня в залі засідань ректорату НУХТ в урочистій атмосфері відбулось отримання сертифікатів випускниками першої частини програми. Проректор із науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Юріївна Арсеньєва привітала студентів і вручила їм сертифікати про успішне завершення навчання.

Бажаємо випускникам сертифікатної програми подальшого професійного зростання та запрошуємо всіх охочих брати участь у наступних наборах на навчання!

Із докладнішою інформацією щодо порядку запису й участі в сертифікатних програмах можна ознайомитись на сайті НУХТ, а також звернувшись до відповідних викладачів нашої кафедри.

навчання

вручення