14–20 лютого на нашій кафедрі проходили захисти дипломних робіт студентами магістратури.

Свої наукові роботи презентували студенти професійних спрямувань «Інформаційні управляючі системи та технології» і «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг».

Магістерські роботи традиційно відзначалися високим рівнем проведених досліджень і створених розробок. Деякі студенти продовжили тематику, розпочату ще в бакалаврських роботах, удосконаливши свої проекти за рахунок застосування наукових методів і сучасних інформаційних та інтелектуальних технологій. Дехто ж змінив напрям дослідження та цього разу розглянув актуальні наукові проблеми, запропонувавши нові підходи до їх розв’язання.

Багато з представлених праць зацікавили екзаменаційну комісію та викликали жваве обговорення, а деякі магістерські роботи було вирішено направити на конкурс студентських наукових робіт. Загалом захисти пройшли успішно, і більшість наших магістрів отримали відмінні оцінки. Голова комісії та завідувач кафедри привітали випускників, а також запросили охочих вступати до аспірантури, іспити до якої планується провести вже в найближчі місяці.

Вітаємо всіх із захистом і бажаємо випускникам подальшої плідної праці як у науковій сфері, так і в усіх інших галузях застосування інформаційних технологій!

Крім того, запрошуємо всіх на випускний, який відбудеться в актовій залі НУХТ у суботу, 24 лютого, о 13:00.