У суботу, 24 лютого 2018 р., в актовій залі НУХТ пройшли урочистості з нагоди випуску наших магістрів.

На початку свята з привітальним словом виступив декан факультету АКС Андрій Васильович Форсюк. Він побажав випускникам знайти свою дорогу, бути щасливими, успішно працювати, завжди гідно представляти свій університет і Україну і, звісно, не забувати рідної alma mater.

Також до випускників зі сцени звернулися завідувач кафедри АІСК Анатолій Петрович Ладанюк, завідувач кафедри ІС Валерій Васильович Самсонов і доцент кафедри ІАСУ Олександр Миколайович Пупена. Вони долучилися до привітань і поділилися спогадами про історію заснування факультету та розвитку освіти в галузях автоматизації та інформаційних технологій.

Після вітань на сцену були запрошені самі випускники. Декан вручив грамоти найактивнішим із них за участь у науковій діяльності, культурному, громадському та спортивному житті факультету. Крім того, магістри отримали значки з символікою АКС.

Від імені випускників виступили Альона Васильченко і Анастасія Губенко, подякувавши викладачам за набуті знання та підтримку протягом усіх років навчання на факультеті.

Також на свято завітала Алла Миколаївна Ткачук, яка не один рік працювала заступницею декана АКС по роботі зі студентами. Вона від щирого серця привітала рідних випускників і побажала їм завжди вірити в себе та досягати своїх мрій.

Загалом на святі було багато гостей — батьків, родичів і друзів. Прийшли і декілька випускників минулих років. Урочистості завершились колективними фото на сцені, в холі та біля головного корпусу університету.

Ще раз вітаємо наших магістрів, бажаємо знайти себе і впевнено досягати нових вершин на життєвому шляху! І завжди чекаємо вас у гості в рідному університеті, на факультеті та кафедрах. До зустрічі!