Цієї п’ятниці представники нашої кафедри взяли участь у чергових міжнародних змаганнях із радіоспорту.

15 грудня 2017 року відбувся Відкритий чемпіонат Республіки Казахстан із радіозв’язку на коротких хвилях цифровими видами зв’язку (UN-DIGI-Contest 2017). Змагання проводились із 16 до 20 години за київським часом.

У чемпіонаті взяли участь численні радіолюбителі з різних країн світу. Долучились і студенти та викладачі кафедри інформаційних систем. Зокрема під позивним НУХТ — UT4UYF — змагалися 5 студентів IV курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»:

• Демчук Денис;
  • Кузьменко Володимир;
  • Побережець Олексій;
  • Старнавський Ігор;
  • Третьяк Владислав.

Студенти працювали під керівництвом доц. А. О. Мошенського. За ходом змагань слідкував ст. викл. М. П. Костіков.

Нагадуємо, що на нашій кафедрі діє гурток із радіоспорту. Учасники гуртка регулярно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах із радіозв’язку та посідають призові місця. Змагання, інші сеанси та навчальні заняття зазвичай проходять після пар або по суботах в аудиторії А-342.

На сьогоднішній день у гуртку задіяно 10 студентів, і ми запрошуємо долучатись усіх охочих! За докладнішою інформацією звертатись до Андрія Олександровича Мошенського (підходьте за розкладом після його пар до викладацької А-333).