На жовтень і листопад 2019 року на нашій кафедрі заплановано доповіді по дисертаційних дослідженнях нинішніх аспірантів та випускників аспірантури минулих років.

У вівторок 24 жовтня о 12:40 в ауд. А-340 було заслухано першу доповідь - по науковій роботі аспіранта II року навчання Тараса Вусатюка (кер. - д.т.н., проф. О.П.Кургаєв). Тематикою його досліджень є автоматизація цукрового виробництва.

На семінарі були присутні багато викладачів кафедри: зав.каф. Чумаченко С.М., проф. Кургаєв О.П., проф. Самсонов В.В., доц. Андріюк О.П., доц. Грибков С.В., доц. Загоровська Л.Г., доц. Костіков М.П., доц. Мошенський А.О., доц. Мухіна К.Є., доц. М'якшило О.М., асист. Струнін І.В.

Після заслуховування доповіді щодо ходу та результатів дослідження, а також звіту про виконання індивідуального плану (зокрема про опубліковані тези доповідей), аспірант відповів на запитання присутніх і занотував висловлені зауваження. Крім того, виступив і його науковий керівник - професор Олександр Пилипович Кургаєв, який роз'яснив подробиці наукового дослідження свого підопічного, а також схарактеризував його як сумлінну людину та перспективного науковця.

Наступні наукові семінари здобувачів проходитимуть на кафедрі кожен другий вівторок о 15:00 в ауд. А-340:

• 29 жовтня - Святослав Костенко, Валерій Попель і Вадим Дерман;
  • 12 листопада - Вадим Брацький та Ігор Струнін;
  • 26 листопада - Наталія Ліманська, Тетяна Логвин та Євгенія Стрелець.

Запрошуємо всіх заслухати наших доповідачів та долучитись до обговорення їхніх наукових робіт!