29 листопада 2018 в актовій залі НУХТ традиційно пройшов щорічний святковий вечір факультету автоматизації і комп’ютерних систем.

Цього разу студенти АКС презентували глядачам постановку під назвою «The Vidpochynok».

За сюжетом, студенти намагаються з’ясувати, чи можливий у наш час відпочинок без інтернету та мобільних пристроїв. Спершу вони знайомляться, далі прямують у ліс на шашлики, потім ідуть у кіно... Але всюди між ними трапляються непорозуміння та суперечки щодо того, як саме треба відпочивати і чи може таке проведення часу бути кращим за онлайн-розваги. Врешті всі погоджуються, що хоча наш факультет і пов’язаний нерозривно з віртуальним світом, однак справжнє життя набагато яскравіше та цікавіше.

І черговим доказом цього можна вважати саме цей прекрасний творчий вечір, який приніс радість і учасникам, і глядачам у залі. А на свято завітали не лише студенти АКС, а й викладачі, представники інших факультетів та керівництва університету.

Яскраве святкове дійство тривало близько години та запам’яталось лише позитивними емоціями. Дякуємо всім організаторам, учасникам і глядачам за цікавий вечір і гарний настрій!