22 листопада 2017 року на базі кафедр Автоматизації та інтелектуальних систем керування, Інтегрованих автоматизованих систем управління та Інформаційних систем НУХТ спільно з кафедрою Автоматики та робототехніки Національного університету біоресурсів та природокористування України та польськими університетами: Warsaw University of Life Sciences, Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów, було проведено ІV Міжнародну науково-технічну Internet-конференцію «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами».

Щороку географія конференції розширюється, і кількість учасників зростає. Цього разу участь у конференції взяли 177 представників 36 організацій із різних частин України, Польщі та Нідерландів.

Формат проведення конференції дозволяє заслухати доповіді, обмінятись думками, обговорити актуальні питання, поділитись досвідом із провідними науковцями різних країн в онлайн-режимі.

Крім закордонних гостей, на пленарному засіданні з цікавою та актуальною доповіддю виступив професор кафедри інформаційних систем і завідувач відділу інформатики навколишнього середовища Інституту проблем математичних машин та систем НАН України, д.т.н., проф. Ковалець Іван Васильович. Він зробив доповідь на тему: «Системи підтримки рішень з управління екологічними ризиками на основі математичних моделей навколишнього середовища».

Варто відзначити, що в рамках конференції тези доповідей представили ще 7 викладачів та 5 студентів кафедри інформаційних систем.

Вдячні всім за активну участь і чекаємо всіх на V Міжнародній науково-технічній Internet-конференції «Сучасні методи, інформаційне, програмне та технічне забезпечення систем керування організаційно-технічними та технологічними комплексами» у 2018 році!