15 листопада в нашому університеті традиційно пройшов осінній ярмарок вакансій.

Роботодавці представили свої компанії студентам і випускникам НУХТ, провівши презентації, тренінги, майстер-класи, а також розмістивши інформацію на виставці, що проходила в холі головного корпусу відразу на двох поверхах. У свою чергу, студенти дізнавались про наявні вакансії та умови роботи в представлених компаніях, а викладачі та керівництво університету — про можливості налагодження співпраці, проведення виробничої та переддипломної практики і стажування студентів на підприємствах, створення спільних наукових та освітніх проектів.

Слід відзначити, що якщо кілька років тому при проведенні перших Днів кар’єри компанії-роботодавці в основному виявляли інтерес до студентів технологічних спеціальностей та сфери обслуговування, то останнім часом з’являється все більше пропозицій роботи саме для фахівців із комп’ютерних наук, баз даних, автоматизації різних процесів на виробництві. В цьому є велика заслуга відділу працевлаштування нашого університету, який постійно веде активну роботу по переговорах із підприємствами, запрошує та залучає їх до всебічної співпраці, а також інформує щодо широкого кола спеціальностей, підготовку з яких проводить НУХТ.

Урочисте відкриття цьогорічного ярмарку відбулось за участю проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Л.Ю.Арсеньєвої, проректора з наукової роботи О.Ю.Шевченка та керівниці відділу працевлаштування студентів НУХТ В.М.Романенко.

На цьогорічному осінньому ярмарку були присутні 52 компанії, серед яких: «Бель Шостка», «Кока-Кола», «АШАН», «PepsiCo», «Авентин», «Карлсберг Україна», Торговий дім «Віктер Плюс», «Domino’s Pizza Ukraine», БКК, «KERNEL», POS «Media Ukraine», «Сімпатік Груп», «ЮКРЕИНІАН ШУГАР КОМПАНІ», «Юрія-Фарм», «САЛАТЕЙРА», ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», «Деліція», «Велика Кишеня», This is ПивБар, «Радовилів молоко», «Яблуневий дар», «АВК», «Кредит Капітал» PrimoCollect, «Мілкіленд», ДП «Бест Альтернатива», ТОВ «Хлібопекарський комплекс «Кулиничівський», «Сушия», ТзОВ «Компанія Еліт Клуб», ПАТ Київська кондитерська фабрика «Рошен Ексклюзив», ТОВ «Тераса» ІІ Molino, АТ «Міжнародні Авіалінії України», ТММ Express, ТОВ «Еко», ТОВ «ФВСМ», ПрАТ «Вентиляційні системи», ТОВ «Аграриан фуд технолоджиз трейд», «Глобино», «Компанія KSL», «Сирне королівство», ТОВ «Корал Тревел», ПАТ «Юрія», «Данон», «CARGILL», «Артеріум», «Join-UP!», ТзОВ «СІГНЕТ-ЦЕНТР», «Золотоноша Маслозавод», ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ПАТ «Проскурів», «Житомирські ласощі», «Оболонь», «1+1 Медіа».

Дякуємо всім за активну участь та чекаємо на наступному ярмарку вакансій, що пройде вже навесні.

Більше знімків — у фотоальбомі на сайті НУХТ.