Вже наступного тижня в НУХТ відбудеться 84-а міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів.

Секція «Інформаційні технології» пройде у вівторок 24-го квітня з 10:00 до 12:40 в аудиторії А-541.

Вхід вільний у будь-який час, запрошуємо всіх виступити і/або послухати своїх колег! Приходьте у вільний від занять час, хоча би протягом однієї пари.

Хто прийде послухати доповіді — не забувайте записуватись у список присутніх на секції (при вході до аудиторії).

Хто надсилав тези і буде виступати з доповіддю — бажано приходити на початок, підготувати та принести електронну презентацію приблизно на 10 слайдів. Записуватись на виступ треба буде у список доповідачів (також буде при вході). Порядок виступів — за бажанням, кому як зручно. Кожен виступ — близько 5 хв + 1 хв на запитання. Нагадуємо, що за виступ на цій конференції до семестрового рейтингу додається 1 бал (за публікацію тез доповіді — лише 0,5 бала).

До зустрічі!

P.S. Збірник тез доповідей конференції у форматі .pdf знаходиться ТУТ (22 МБ).
Ви можете знайти його і на сайті НУХТ у розділі «Наукова діяльність» → «Матеріали конференцій» → «84-а конференція...» (Частина 2).
Тези секції «Інформаційні технології» знаходяться на сторінках 304–347.