Вже цього тижня в НУХТ відбудеться 85-а міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів.

Секція «Інформаційні технології» пройде у п’ятницю 12-го квітня з 9:00 до 12:00 в аудиторії А-519.

Вхід вільний у будь-який час, запрошуємо всіх виступити і/або послухати своїх колег! Приходьте у вільний від занять час, хоча би протягом однієї пари.

Хто прийде послухати доповіді — не забувайте записуватись у список присутніх на секції (при вході до аудиторії).

Хто надсилав тези і буде виступати з доповіддю — бажано приходити на початок, підготувати та принести електронну презентацію приблизно на 10 слайдів. Записуватись на виступ треба буде у список доповідачів (також буде при вході). Порядок виступів — за бажанням, кому як зручно. Кожен виступ — близько 5 хв + 1 хв на запитання. Нагадуємо, що за виступ на цій конференції до семестрового рейтингу додається 1 бал (за публікацію тез доповіді — лише 0,5 бала).

До зустрічі!

P.S. Збірник тез доповідей конференції у форматі .pdf буде опубліковано найближчим часом на сайтах університету, факультету та кафедри.