Вже цього тижня в НУХТ відбудеться 87-а міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів.

Секція «Інформаційні технології» пройде у п’ятницю 16-го квітня з 10:00 і орієнтовно до 13:00 в режимі онлайн через засіб відеозв’язку Zoom.

Вхід до відеоконференції вільний для всіх у будь-який час, запрошуємо всіх виступити і/або послухати своїх колег! Заходьте у вільний від занять час, хоча би протягом однієї пари.

Дані для доступу:

Пряме посилання: https://us04web.zoom.us/j/5348196131
Meeting ID (номер зустрічі): 534 819 6131
Passcode (пароль): is2020

Хто надсилав тези і буде виступати з доповіддю — бажано під’єднуватись на початку роботи конференції (10:00), підготувати електронну презентацію приблизно на 10 слайдів. Доповідачам буде надано можливість демонстрації екрану через Zoom для показу презентацій чи інших мультимедійних матеріалів. Порядок виступів буде узгоджено на початку роботи секції за бажанням, кому як зручно. Кожен виступ — близько 10 хв + до 5 хв на запитання.

Нагадуємо, що за виступ на цій конференції до семестрового рейтингу додається 1 бал (за публікацію тез доповіді — лише 0,5 бала).

До зустрічі!

P.S. Збірник тез доповідей конференції у форматі .pdf буде опубліковано невдовзі після її проведення на сайтах університету, факультету та кафедри.