Вітаємо асистента кафедри Ігоря Володимировича Струніна з нагородженням почесною грамотою університету!

31 серпня 2018 року відбулись традиційні урочисті збори трудового колективу Національного університету харчових технологій. На засіданні, приуроченому до початку нового навчального року, керівництво університету доповідало про підсумки минулого навчального року.

Завершилося засідання традиційним нагородженням співробітників університету за підсумками минулого навчального року.

Зокрема за зразкове виконання службових обов’язків і особистий внесок в організацію навчального і виховного процесу впродовж 2017/2018 н.р. було нагороджено представника нашої кафедри — асистента Ігоря Володимировича Струніна. Під час урочистої церемонії перший проректор НУХТ проф. Володимир Леонідович Яровий вручив йому почесну грамоту університету.

Вітаємо нашого колегу й бажаємо наснаги й натхнення для подальших здобутків!