Із жовтня 2016 року в нашому університеті започатковане навчання за сертифікатними програмами. Унікальні інноваційні навчальні комплекси, розроблені нашими висококваліфікованими фахівцями, сприяють розширенню професійних компетенцій і власного кругозору, стають додатковим плюсом при працевлаштуванні. Навчання за кожною з програм триває протягом десяти тижнів, включаючи теоретичні і практичні заняття. Торік успішно завершилась перша програма — «Моделювання та реінжиніринг бізнес-процесів».

«Розробка програмного забезпечення мовою Java» стала другою сертифікатною освітньою професійною програмою, що проводиться на нашій кафедрі. Її організатором та викладачем є провідний лектор кафедри інформаційних систем, к.т.н., доцент Грибков Сергій Віталійович.

Набути та поглибити знання з мови Java виявили бажання 14 студентів четвертого курсу напряму «Комп’ютерні науки». Заняття розпочалися 15 березня 2017 року.

7 червня 2017 року в залі засідань ректорату НУХТ відбулось урочисте вручення сертифікатів першим 14 випускникам нової сертифікатної програми. Вітаємо!

Проведення сертифікатних програм підтвердило доцільність надання освітніх послуг висококваліфікованими фахівцями нашого вишу усім, хто бажає зростати професійно і особистісно. Тож наступного навчального року очікується новий набір на навчання за сертифікатними програмами. Запрошуємо всіх охочих:

Вручення сертифікатів (1)

Вручення сертифікатів (2)