Випускники сертифікатної програми «Моделювання та реінжиніринг бізнес-процесів» отримали сертифікати про успішне завершення навчання.

Із жовтня 2016 року в нашому університеті було започатковане навчання за сертифікатними програмами. Унікальні інноваційні навчальні комплекси, розроблені нашими висококваліфікованими фахівцями, сприяють розширенню професійних компетенцій і власного кругозору, стають додатковим плюсом при працевлаштуванні.

Навчання за кожною з програм тривало протягом десяти тижнів, включаючи теоретичні і практичні заняття, й увінчалося врученням відповідних сертифікатів.

На факультеті автоматизації і комп’ютерних систем працювала сертифікатна освітня професійна програма «Моделювання та реінжиніринг бізнес-процесів» (керівник програми – к.т.н., доцент Лариса Загоровська, менеджер – к.т.н., доцент Сергій Грибков).

Наприкінці грудня 2016 р. декан факультету Людмила Маноха урочисто вручила сертифікати першим 14 слухачам сертифікатної програми.

Перший випуск учасників сертифікатних програм підтвердив доцільність надання освітніх послуг висококваліфікованими фахівцями нашого вишу усім, хто бажає зростати професійно і особистісно. Тому уже відкритий набір на навчання за сертифікатними програмами у другому семестрі.

 

      

 

                        ​