Зробіть свій вибір!

11 листопада 2020 року в актовій залі університету відбудуться вибори ректора Національного університету харчових технологій.

Час проведення виборів – з 9:00 до 15:00.

Вибори проводяться таємним голосуванням. Наявність документа, що посвідчує особу, обов’язкова.

У виборах беруть участь:

• кожний науковий, науково-педагогічний і педагогічний штатний працівник університету;
  • представники з числа інших штатних працівників, які обрані працівниками структурних підрозділів таємним голосуванням відповідно до квоти представництва;
  • виборні представники з числа здобувачів вищої освіти, які обрані здобувачами вищої освіти таємним голосуванням відповідно до квоти представництва.

Кандидати на посаду ректора:

• доктор економічних наук, професор Міненко Михайло Анатолійович
  • доктор сільськогосподарських наук, професор Пешук Людмила Василівна
  • кандидат фізико-математичних наук, доцент Романенко Вікторія Миколаївна
  • доктор технічних наук, професор Шевченко Олександр Юхимович

З виборчими програмами кандидатів на посаду ректора університету можна ознайомитись на вебсайті nuft.edu.ua, інформаційних стендах у корпусах «А», «Б», «В», «Ж», «З» та гуртожитках студмістечка.

ПРИ ПРОВЕДЕННІ ВИБОРІВ ДОТРИМАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!