У січні-жовтні 2018 р. Представництво Європейського Союзу в Україні проводить низку заходів для молоді!

Заходи проводяться в рамках проекту «Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні», націленого на сприяння поширенню інформації про ЄС та процеси євроінтеграції серед молоді України віком 14–35 років. Серед цих заходів:

• Всеукраїнська онлайн-Євровікторина з 12 січня по 11 квітня 2018 р.;
  • Конкурс відеоз 12 січня по 15 липня 2018 р.;
  • Дні кар’єри ЄС березень-жовтень 2018 р.;
  • Конкурс Євроклубів лютий-липень 2018 р.

Євровікторина — це всеукраїнська інтелектуальна онлайн-гра на тему Європи та ЄС. У ній — 5 етапів, 2 категорії питань для учасників до 14 років та старших і понад 1000 призів та сувенірів.

Конкурс відео на тему освіти та співпраці України та ЄС — це змагання за титул переможця конкурсу відеороликів від Представництва ЄС у категоріях «аматор» і «професіонал».

Дні кар’єри — це фестивалі, присвячені працевлаштуванню та навчанню молоді, які проводяться в різних регіонах України. Під час днів кар’єри учасники зможуть пройти тренінги та зустрітися з представниками прогресивних вітчизняних та європейських компаній, дізнатися більше про ринок праці та виклики для молодих фахівців.

Конкурс Євроклубів — це креативне змагання шкільних євроклубів із усієї України, завдяки якому активні учні та молодь дізнаються більше про європейські країни та можливості освіти в ЄС, використовуючи нові підходи в навчанні.

Мережі ЄС — це платформа для спілкування, взаємодії, втілення найкращих ідей та проектів, спрямованих на розповсюдження та впровадження європейських цінностей в українському суспільстві. Мережі ЄС охоплюють різні проєвропейські спільноти, такі як: експерти Team Europe, Асоціація випускників коледжу Європи, випускників EU Study Days та програми Erasmus, Молоді європейські посли, Євроклуби України, Інформаційні центри ЄС, учасники European Union Visitors Programme.

Докладна інформація та реєстрація учасників — на сайті http://euroquiz.org.ua.