Стартувала реєстрація на міжнародний ІТ-чемпіонат «Золотий байт - 2018»!

Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій. Тема конкурсних робіт Чемпіонату «Золотий Байт-2018» — «Create the new world» («Cтвори новий світ»).

Цьогорічні номінації:

• Startup Сhallenge — конкурс програмних проектів, командна участь (1–3 людини)
  • NoSQL Expert — особиста або командна участь (1–3 людини)
  • Mobile Development — конкурс мобільних додатків, особиста або командна участь (1–3 людини)
  • Web project — конкурс web-проектів, особиста або командна участь (1–3 людини)
  • Game Design — конкурс зі створення ігор, командна участь (1–3 людини)
  • Character Design — конкурс зі створення ігрових персонажів, особиста участь (1 людина)
  • Networking Technologies — номінація для системних адміністраторів, особиста участь (1 людина)
  • Short Movie — конкурс короткометражних фільмів, особиста або командна участь (1–2 людини)
  • Junior Сompetition — конкурс для дітей від 10 до 17 років

Для участі в Чемпіонаті необхідно пройти реєстрацію та виконати завдання першого етапу в період із 15 листопада 2017 року по 15 березня 2018 року на спеціальному інтернет-порталі www.goldenbyte.org. Змагання проводиться віддалено в on-line режимі. Вік учасників, професія та місце проживання не мають значення, важлива приналежність до учнівської молоді. (Взяти участь у Чемпіонаті може студент  будь-якого навчального закладу при наявності студентського квитка або залікової книжки. Так само випускник будь-якого навчального закладу, термін випуску якого не перевищує одного року).

Результати першого етапу будуть опубліковані на спеціальному інтернет-порталі www.goldenbyte.org до 20-го березня 2018

Кращим конкурсантам буде надіслане запрошення на участь у другому турі (регіональному фіналі) Міжнародного чемпіонату «Золотий Байт-2018», який відбудеться 20 березня - 29 квітня 2018 року. Регіональні фінали пройдуть у Києві та інших містах України.

Третій етап — міжнародний фінал — відбудеться в Києві 19–20 травня 2018 року.

Призовий фонд цьогорічного чемпіонату — 500 тис. грн.!

Докладніша інформація про умови та порядок проведення змагань — на офіційному сайті чемпіонату.