Термін подачі заявок для участі в конкурсідо 30.06.2021.

Дати проведення онлайн-програми в Україніз 19 по 26 липня 2021 року включно.

Докладно про програму та вимоги до учасників можна прочитати тут:

Форму заявки на участь можна завантажити тут:

Всесвітня програма «Насіння для майбутнього 2021» (Seeds for the Future 2021) реалізується компанією Huawei із 2008 року, в Україні він стартував у 2016 році.

Найкращі студенти університетів світу мають змогу дізнатися про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

У 2021 році конкурс проводиться в онлайн-форматі. Компанія надає можливість 50 українським студентам узяти участь у програмі.

Найактивніші та найнаполегливіші студенти отримають призи, сертифікат про проходження курсів та зможуть пройти оплачуване стажування в Huawei Ukraine!

Учасники програми приєднаються до глобальної спільноти «Global Alumni Connections», яка зібрала випускників «Насіння для майбутнього» попередніх років.

Для кого програма «Насіння для майбутнього 2021»?

• Для студентів-бакалаврів (починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс);
  • Студентів магістратури;
  • Випускників, які отримали диплом у 2021 році.

Спеціалізація студентів та випускників 2021 року:

• Технічні спеціальності (STEM): телекомунікації, радіофізика, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека, енергетика (теплоенергетика, сонячна енергетика);
  • Нетехнічні спеціальності з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Для участі кандидати мають надіслати на електронну адресу csrukraine@huawei.com наступні документи:

1. Мотиваційний лист англійською мовою (від 1 до 2 сторінок). Тема: “Why taking part in the international studying programs is important for me?”

Вимоги до оформлення:

• Поля: усі поля 2 см
  • Шрифт: Arial, розмір 12, міжрядковий інтервал 1,5, відступ першого рядка 1,25, вирівнювання тексту по ширині.
  • Необхідно надіслати файл у форматі PDF.

2. Заява українською орму заяви можна завантажити тут).

3. Для студентів бакалаврів 3-4 курсу – витяг або скан залікової книжки з балами за навчання.

Для випускників 2021 року – скан додатку до диплому або скан залікової книжки з балами за навчання.

З тими, хто відповідає цим критеріям, буде проведено індивідуальна онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.