З 8 по 12 жовтня 2018 р. у Києві проходив міжнародний семінар і дружній турнір ACM ICPC 2018 — HUB Digital Tsunami.

В українській столиці такі заходи проводилися цього року вперше. Вони пройшли в Українському інституті міжнародної освіти (UIIE) в кампусі Університету банківської справи. Саме там відбулось навчання та тренування з програмування з метою підготовки до регіональних та міжнародних конкурсів.

Від нашої кафедри брали участь два студенти III курсу — Чернишов І.А. та Устимук І.В.

Разом із багатьма іншими учасниками заходів вони прослухали лекції, аналізували та розв’язували завдання конкурсів ACM, а також узяли участь у тренувальному міжнародному конкурсі протягом 5 навчальних днів. У семінарах також брали участь китайські команди.

Заходи проводились за підтримки партнерів у ІКТ-індустрії та меценатів.