15–16 вересня 2017 р. студенти нашої кафедри взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Олімпіада входить до структури студентської Першості світу з програмування АСМ-ICPC, що проводиться серед ВНЗ усього світу за правилами, узгодженими з її вимогами. Всі учасники олімпіади реєструються на офіційному сайті Першості — https://icpc.baylor.edu/. Олімпіада проводиться в три етапи, кожен із яких має відповідні правила проведення, що можуть щорічно коригуватись або доповнюватись відповідно до умов та особливостей проведення змагань. Чемпіонат проводиться під егідою асоціації обчислювальної техніки (ACM). Наш університет уже не вперше долучається до участі у цих змаганнях.

Нагадаємо, що в першому етапі олімпіади, який відбувся 25 березня 2017 р., брали участь 4 команди від НУХТ.

Змагання у рамках другого етапу відбулись 15–16 вересня 2017 р. на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України. В ньому взяли участь дві команди від нашого університету:

NUFT_Mandelbrot's_children:

• Іващенко Віталій
  • Римарчук Євгенія
  • Павлов Олексій

NUFT_Makeguile:

• Балачевський Владислав
  • Труш Артем
  • Турбал Олександр

Тренером обох команд виступив доцент нашої кафедри Сергій Віталійович Грибков.