У середу 22.01.2020 о 13:00 в А-310 компанія розповість про можливості практики і працевлаштування.

ПрАТ «Індар» — це підприємство з повним технологічним циклом виробництва генно-інженерних інсулінів. Компанія має понад 20 років досвіду досліджень та виробництва лікарських засобів, а працюють у ній фахівці різноманітних технічних спеціальностей, у тому числі й професіонали з ІТ та автоматизації виробництва.

Тож на презентацію підприємства 22 січня в НУХТ запрошуються студенти АКС, а також інших факультетів та інститутів нашого вишу!

На зустрічі будуть присутні представники керівництва ПрАТ «Індар». Вони не лише більш докладно презентують свою компанію, а й дадуть усім охочим відповіді на поставлені запитання, зокрема про можливості проходження практики та подальшого працевлаштування наших студентів.