МОН доводить до відома студентів лист Департаменту соцполітики Київської міської ради.

Департамент соціальної політики КМДА відповідно до розпорядження від 13.10.2016 р. № 1015 «Про затвердження порядку надання адресної матеріальної допомоги студентам з числа дітей-інвалідів, інвалідів, дітей-сиріт, дітей із сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, та дітей з малозабезпечених сімей на часткову оплату навчання у ВНЗ за їх вибором» надає адресну матеріальну допомогу студентам-киянам пільгових категорій для оплати освітніх послуг денної форми навчання (контрактна основа) у ВНЗ (незалежно від форми власності).

Із запитаннями щодо можливості та порядку отримання такої допомоги звертайтесь у деканат.

Повністю лист від МОН і КМДА можна прочитати тут.