У середу 22.01.2020 о 13:30 в А-310 компанія розповість про можливості практики і працевлаштування.

КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» забезпечує столицю України теплом та гарячим водопостачанням. У компанії працюють фахівці різноманітних технічних спеціальностей, у тому числі й професіонали з ІТ та автоматизації виробництва.

Тож на презентацію підприємства 22 січня в НУХТ запрошуються студенти АКС, а також інших факультетів та інститутів нашого вишу!

На зустрічі будуть присутні представники керівництва СП «Київські ТЕЦ» КП «Київтеплоенерго». Вони не лише більш докладно презентують свою компанію, а й дадуть усім охочим відповіді на поставлені запитання, зокрема про можливості проходження практики та подальшого працевлаштування наших студентів.