17 вересня завідувачка лабораторіями нашої кафедри Наталія Юріївна Магас відзначає ювілей!

Наталія Юріївна ось уже близько 15 років працює в НУХТ, завідуючи комп’ютерними аудиторіями та обладнанням на кафедрі інформаційних систем, керуючи роботою лаборантів та адміністраторів, організовуючи якісне технічне забезпечення навчального процесу. Також вона багато років представляє інтереси кафедри у профспілкових організаціях університету. На нашій кафедрі та поза її межами Наталію Юріївну знають як відповідальну та досвідчену працівницю, яка сумлінно виконує свої обов’язки та завжди приходить на допомогу колегам.

Від імені колективу кафедри вітаємо іменинницю та бажаємо всіляких успіхів, міцного здоров’я, підтримки близьких людей!

Многая літа!