У четвер 7 листопада о 18:30 у Студклубі НУХТ пройде прес-конференція Єгора Стадного, заступника міністра освіти і науки України. Запрошуємо всіх охочих!

Єгор Андрійович Стадний є випускником НаУКМА та аспірантури Варшавського університету. Він працював у незалежному аналітичному центрі дослідження суспільства CEDOS, а згодом і керував ним. Основними напрямками досліджень Єгора Андрійовича була вища освіта, міграція та мотивація студентів, академічна доброчесність, соціально-економічний статус студентів і викладачів.

Із 6 вересня 2019 року він є заступником новопризначеної міністерки освіти і науки України Ганни Новосад.

Цього четверга, 7 листопада о 18:30 розпочнеться зустріч із Єгором Стадним у форматі прес-конференції в Студентському клубі НУХТ (головний корпус). На захід запрошуються студенти, аспіранти, викладачі. Під час прес-конференції зможете не лише почути ідеї заступника міністра про стан і перспективи вищої освіти в Україні, а й поставити йому власне запитання.

До зустрічі!