5 березня відбувся випускний магістрів АКС.

Урочистості з нагоди випуску розпочались о 16-й годині в актовій залі НУХТ.

На початку свята з привітальним словом виступив декан факультету АКС Андрій Васильович Форсюк. Також до випускників зі сцени звернулися завідувачі кафедр та викладачі нашого факультету: проф. Ельперін Ігор Володимирович, проф. Ладанюк Анатолій Петрович, проф. Чумаченко Сергій Миколайович, проф. Самсонов Валерій Васильович. Вони долучилися до привітань і побажань успіхів магістрам.

Після вітань на сцену були запрошені самі випускники. Вони отримали дипломи магістрів, а також грамоти за участь у науковій діяльності, культурному, громадському та спортивному житті факультету. Крім того, магістри отримали значки з символікою АКС.

Загалом на святі було багато гостей — батьків, родичів і друзів. Прийшли і декілька випускників минулих років. Урочистості завершились колективними фото на сцені, в холі та біля головного корпусу університету.

Ще раз вітаємо наших магістрів, бажаємо знайти себе і впевнено досягати нових вершин на життєвому шляху! І завжди чекаємо вас у гості в рідному університеті, на факультеті та кафедрах. До зустрічі!