До 20 березня триває реєстрація на олімпіаду з програмування та управління ІТ-проектами!

Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Програмування й управління IT проектами» (Internet-олімпіада) пройде з 24 квітня по 17 травня 2018 р. на базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Конкурсні завдання охоплюють програму дисципліни «Програмування й управління IT-проектами».

До участі запрошуються студенти ВНЗ III-IV рівнів акредитації. Максимальна кількість учасників від кожного ВНЗ складає 6 осіб.

Охочих узяти участь у складі команди від НУХТ просимо звертатись до Сергія Віталійовича Грибкова — особисто (А-236, А-338) або через і-мейл: sergio_nuft@i.ua

Графік проведення олімпіади:
24 квітня 2018 — з 9:00 до 9:30 — реєстрація учасників й проведення дистанційного туру. До початку реєстрації учасники олімпіади отримають лист-повідомлення з посиланням на веб-сторіку олімпіади.
З 24 квітня по 15 травня 2018 — з 10:00 до 18:00 — проведення дистанційного туру олімпіади.
16 травня 2018 — підтвердження учасниками олімпіади кваліфікації (дистанційна співбесіда з журі).
17 травня 2018 — оголошення переможців та закриття олімпіади.

Більш детально умови проведення олімпіади викладені на сайті олімпіади факультету ІТ КНУ: olimp.knu.ua