20–22 березня 2018 р. пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з комп’ютерних наук.

Змагання проводилися на базі Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ). Від нашого університету в олімпіаді брала участь команда з двох учасників. Це студенти 3-го курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» — Ігор Мурга і Валерія Чобану.

Цього року наша команда гідно представила НУХТ на Всеукраїнській олімпіаді, однак, на жаль, не посіла призових місць. Бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

Крім того, нагадуємо студентам, що всі охочі брати участь у подальших олімпіадах можуть звертатися до доцента нашої кафедри Сергія Віталійовича Грибкова особисто (аудиторія А-236) або через і-мейл: sergio_nuft@i.ua.