На засіданні кафедри інформаційних систем 22 березня 2021 р. було проведено дискусію щодо реформування ОПП за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» на 2021/22 н.р.

Зустріч пройшла онлайн у режимі відеоконференції Zoom. У засіданні взяли участь як гаранти освітніх програм, учасники робочих груп, інші викладачі нашої випускової кафедри, так і студенти старших курсів і стейкхолдери (роботодавці).

На засіданні обговорювались усі ОПП бакалаврату та магістратури, за якими проводиться навчання на нашій кафедрі:

• ОКР бакалавр, ОПП «Комп’ютерні науки»
  • ОКР бакалавр, ОПП «Інформаційні системи та штучний інтелект»
  • ОКР магістр, ОПП «Інформаційні управляючі системи та технології»
  • ОКР магістр, ОПП «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг»

Спершу було розглянуто проєкти ОПП на 2021/22 н.р., підготовлені робочими групами з наших викладачів, зокрема:

• зав. каф., проф. Чумаченко С.М.
  • проф. Самсонов В.В.
  • доц. Загоровська Л.Г.
  • доц. М’якшило О.М.
  • доц. Харкянен О.В.
  • доц. Грибков С.В.
  • доц. Костіков М.П.
  • доц. Мошенський А.О.

Було обговорено розподіл нових дисциплін, які вперше впроваджуються на кафедрі з 2021/22 н.р., між нашими викладачами. Серед новацій — актуальні та цікаві предмети, пов’язані з сучасними інформаційними технологіями, наприклад:

• «Розроблення мобільних додатків»;
  • «Обробка і розпізнавання зображень»;
  • «Хмарні технології зберігання та обробки інформації»;
  • окремий вибірковий курс «Мова запитів SQL»,
    який має доповнити традиційну обов’язкову дисципліну «Організація баз даних та знань» тощо.

Крім того, під час обговорення учасниками засідання було внесено деякі пропозиції та зауваження стосовно змін до навчальних планів. Зокрема було запропоновано дещо змінити розподіл і набір дисциплін вільного вибору студентів. Прийняті пропозиції та зауваження буде враховано, а оновлені ОПП — невдовзі опубліковано на сайтах кафедри та університету.

Дякуємо всім, хто долучився, за активну участь у поліпшенні нашого навчального процесу!