Шановні студенти!

Роз’яснення щодо порядку проведення літньої сесії 2017/18:

4–8 червня (пн.-пт.) — модульний тиждень: заняття йдуть за розкладом II (парного) тижня, при цьому проводиться підсумковий контроль, і у відомості та залікові виставляються оцінки за предмети (іспити та диф.заліки). Порядок здачі предметів та отримання оцінок уточнюйте додатково в лекторів із кожної окремої дисципліни. Для отримання стипендії треба здати всі предмети (крім тих, що виносяться на сесію) протягом модульного тижня, тобто до вечора 8 червня! При цьому відомості можуть бути закриті не лише 8 червня, а й раніше — у дні модульного контролю, тож зверніть на це увагу та заздалегідь уточніть ці дати у лекторів!

11–22 червня (пн.-пт.) — сесія: іспити з окремих предметів — лише з тих, які виносяться на сесію. Їх складання обов’язкове для отримання стипендії. Порядок проведення іспитів також уточнюйте у лекторів. Графік сесії буде вивішено біля деканату пізніше. 22 червня вже формуються списки на отримання стипендій.

25–27, 29 червня (пн.-ср., пт.) — перша додаткова сесія: доздачі предметів не на стипендію, для ліквідації боргів (якщо їх 3 і більше). Графіки прийому заборгованостей окремими викладачами (день, час, аудиторія) будуть остаточно сформовані після 11 червня та вивішені на дверях викладацьких + викладені на сайт кафедри. Наявність 3 і більше боргів після першої додаткової сесії веде до відрахування з університету.

28 червня (чт.) — вихідний (державне свято — День Конституції).

з 2 липня до 31 серпня — друга додаткова сесія: доздачі предметів для ліквідації 1–2 боргів.

Студенти, які навчаються за індивідуальним графіком, можуть здавати предмети як під час звичайного модульного контролю та сесії, так і з 2 липня до 31 серпня.

Бажаємо всім успішного складання сесії!