Шановні студенти!

Роз’яснення щодо порядку проведення літньої сесії 2018/19:

3–7 червня (пн.-пт.) — модульний тиждень: заняття йдуть за розкладом II (парного) тижня, при цьому проводиться підсумковий контроль, і у відомості та залікові виставляються оцінки за предмети (іспити та диф.заліки). Порядок здачі предметів та отримання оцінок уточнюйте додатково в лекторів із кожної окремої дисципліни. Для отримання стипендії треба здати всі предмети (крім тих, що виносяться на сесію) протягом модульного тижня, тобто до вечора 7 червня! При цьому відомості можуть бути закриті не лише 7 червня, а й раніше — у дні модульного контролю, тож зверніть на це увагу та заздалегідь уточніть ці дати у лекторів!

10–21 червня (пн.-пт.) — сесія: іспити з окремих предметів — лише з тих, які виносяться на сесію. Їх складання обов’язкове для отримання стипендії. Порядок проведення іспитів також уточнюйте у лекторів. Графік сесії буде вивішено біля деканату пізніше. 21 червня вже формуються списки на отримання стипендій.

24–27 червня (пн.-чт.) — перша додаткова сесія: доздачі предметів не на стипендію, для ліквідації боргів (якщо їх 3 і більше). Графіки прийому заборгованостей окремими викладачами (день, час, аудиторія) будуть остаточно сформовані після 10 червня та вивішені на дверях викладацьких + викладені на сайт кафедри. Наявність 3 і більше боргів після першої додаткової сесії веде до відрахування з університету.

28 червня (пт.) — вихідний (державне свято — День Конституції).

з 1 липня до 30 серпня — друга додаткова сесія: доздачі предметів для ліквідації 1–2 боргів.

Студенти, які навчаються за індивідуальним графіком, можуть здавати предмети як під час звичайного модульного контролю та сесії, так і з 1 липня до 30 серпня.

Бажаємо всім успішного складання сесії!