Шановні студенти!

Роз’яснення щодо порядку проведення зимової сесії 2020/21:

14 грудня — останній день теоретичного навчання: лекції та лабораторні за звичайним графіком  (див. розклад).

15–18 грудня (вт.-пт.) + 21 грудня (пн.) — модульний тиждень: заняття йдуть за розкладом II (парного) тижня, при цьому проводиться підсумковий контроль, і у відомості виставляються оцінки за предмети (іспити та диф. заліки). Порядок здачі предметів та отримання оцінок уточнюйте додатково в лекторів із кожної окремої дисципліни.

Іспити проводяться лише з окремих предметів — тих, які виносяться на сесію. Їх складання обов’язкове для отримання стипендії. Порядок проведення іспитів також уточнюйте у лекторів.

19–20 грудня (сб.-нд.) — вихідні.

21 грудня (пн.) — останній день модульного тижня (докладно див. вище).

22–24 грудня (вт.-чт.) сесія: іспити з окремих предметів. За підсумками модульного тижня та сесії формуватимуться остаточні списки на отримання стипендій.

25–27 грудня (пт.-нд.) — державне свято та вихідні в університеті.

~28–30 грудня (пн.-ср.) — перша додаткова сесія: доздачі предметів не на стипендію, для ліквідації боргів (якщо їх 3 і більше). Графіки прийому заборгованостей окремими викладачами (день, час, формат проведення та умови зарахування) будуть остаточно сформовані після 20 грудня. Наявність 3 і більше боргів після першої додаткової сесії (тобто станом на кінець 2020 року) веде до відрахування з університету.

31 грудня – 10 січня — новорічні та різдвяні свята: університет не працює.

11–24 січня — друга додаткова сесія: доздачі предметів для ліквідації 1–2 боргів.

11 січня – 19 лютого — період дистанційного навчання (II семестр). Незалежно від умов карантину та епідеміологічної ситуації цей період навчання тривалістю 6 тижнів на початку II семестру проводиться завжди 100% дистанційно, починаючи з 2016 р. Таким чином, вихід на очне навчання може відбутись не раніше 22 лютого (за сприятливих умов).

Студенти, які навчаються за індивідуальним графіком, можуть здавати предмети як під час звичайного модульного контролю та сесії, так і 1124 січня.

Бажаємо всім успішного складання сесії!