Шановні студенти!

Публікуємо уточнені (UPD: 28.05.2021) роз’яснення щодо порядку проведення літньої сесії 2020/21:

Принаймні до 30 червня включно всі заняття, модульний та семестровий контроль, консультації, заліки, іспити, захисти курсових і дипломних робіт будуть і надалі проводитись ОНЛАЙН, у дистанційному режимі (згідно з наказом ректора НУХТ від 28.05.2021 р.)

31 травня – 4 червня (пн.-пт.) — модульний тиждень: заняття йдуть за розкладом I (непарного) тижня, при цьому проводиться підсумковий контроль, і в електронні журнали виставляються оцінки за предмети (іспити та диф.заліки). Порядок здачі предметів та отримання підсумкових оцінок уточнюйте додатково в лекторів із кожної окремої дисципліни.

Для отримання стипендії треба здати всі предмети крім тих, що виносяться на сесію, протягом модульного тижня, тобто до вечора 4 червня! При цьому деякі викладачі можуть закривати здачу робіт і підбивати остаточні підсумки з предмету ще раніше, у дні модульного контролю, тож зверніть на це увагу та заздалегідь уточніть усі важливі дати у лекторів (через старост)!

Формально відомості на стипендію можуть закриватись і пізніше (до 18 червня), але чи буде кожен конкретний викладач приймати доздачі та заборгованості в ці подовжені терміни — залежить від його/її особистого графіку та підходу до підбиття підсумків за предмет. Наприклад, дехто може бути зайнятий 2 тижні поспіль на захистах бакалаврських робіт (7–18 червня) і фізично не матиме часу перевіряти роботи та виставляти оцінки після модульного тижня. Натомість інші викладачі можуть навпаки мати більше часу на перевірку робіт і консультації вже після модульного тижня. Тож зверніть на це особливу увагу і довідайтесь наперед, яка саме ситуація по кожному предмету та викладачу.

7–18 червня (пн.-пт.) — сесія: іспити з окремих предметів — лише з тих, які виносяться на сесію. Їх складання обов’язкове для отримання стипендії. Порядок проведення іспитів (дата, час, форма складання, перелік питань, оцінювання) також уточнюйте у лекторів через старост.

18–21 червня (пт.-пн.) — формуються попередні рейтингові списки для отримання стипендій, а також додаються бонусні бали за наукову та громадську роботу, олімпіади, спортивні здобутки та інші досягнення.

22–25 червня (вт.-пт.) — рейтингові списки публікуються та уточнюються за результатами зворотного зв’язку від студентів.

22–25 червня (вт.-пт.) — перша додаткова сесія: доздачі предметів не на стипендію, для ліквідації боргів (якщо їх 3 і більше). Графіки прийому заборгованостей окремими викладачами узгоджуйте особисто з ними через старост. Наявність 3 і більше боргів після першої додаткової сесії веде до відрахування з університету.

з 29 червня до 31 серпня — друга додаткова сесія: доздачі предметів для ліквідації 1–2 боргів.

Студенти, які навчаються за індивідуальним графіком, можуть здавати предмети як під час звичайного модульного контролю та сесії, так і з 29 червня до 31 серпня.

Бажаємо всім успішного складання сесії!