19 грудня 2019 року на кафедрі інформаційних систем пройшла вже друга міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційних систем і телекомунікаційних технологій».

Заходи проводились у аудиторії А-335 із 10:00 до 13:30. В урочистому відкритті засідання взяв участь декан факультету АКС Андрій Васильович Форсюк.

Під час роботи конференції свої доповіді представили 8 представників нашої кафедри:

• Попель Валерій Анатолійович (аспірант)
  • Дерман Вадим Андрійович (аспірант)
  • Павленко Катерина Геннадіївна (магістрантка)
  • Демчук Денис Андрійович (магістрант)
  • Карпенко Микола Ігорович (студент 4 курсу)
  • Кожушко Ілля Валентинович (магістрант)
  • Костіков Микола Павлович (доцент)
  • Мошенський Андрій Олександрович (доцент)

Після заслуховування доповідей присутні викладачі, аспіранти та студенти поставили свої запитання та отримали відповіді на них. Деякі з виступів викликали жваву дискусію в аудиторії. Слухачам особливо запам’ятались доповіді про моделювання ДНК людини, аналіз даних методами OLAP, а також досвід ведення навчального процесу та наукової роботи в ЄС.

Наприкінці засідання організаторами було анонсовано публікацію збірника матеріалів конференції, який має вийти друком наприкінці грудня цього року.

Дякуємо всім за участь у роботі конференції! Будемо раді бачити всіх на наступних наукових заходах на нашій кафедрі.