У четвер 19 грудня з 10:00 до 13:00 на базі кафедри інформаційних систем відбудеться Друга міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційних систем і телекомунікаційних технологій».

Усі заходи проходитимуть в аудиторії А-335 УХТ, м. Київ, вул. Володимирська, 68, головний корпус «А»).

Запрошуємо всіх відвідати нас і взяти участь у роботі конференції!

Серед напрямків роботи конференції:

• Світові тенденції в розробленні інформаційних систем і телекомунікаційних технологій;
  • Міжнародні стандарти у галузі інформаційних і телекомунікаційних технологій та кіберзахисту;
  • Розвиток освіти і науки в галузі інформаційних і телекомунікаційних технологій та кіберзахисту;
  • Інтернет речей та розвиток його технологій для безпечного суспільства;
  • Моделювання та симуляція стихійних лих, надзвичайних ситуацій і реагування на них;
  • Досвід використання інформаційних технологій, безпілотних літальних апаратів і роботів для моніторингу навколишнього середовища, запобігання й ліквідації надзвичайних ситуацій природного і техногенного походження;
  •  Неурядові та громадські організації у сфері цивільного захисту.

Збірник тез доповідей буде опубліковано наприкінці грудня на сайтах кафедри інформаційних систем і факультету АКС. Публікація також має отримати номер ISBN як друковане видання.

За докладнішою інформацією звертайтеся до редакційної колегії конференції через Telegram, Whatsapp, Viber: +380974936624 (Микола Павлович Костіков).