26 січня 2021 року на кафедрі інформаційних систем пройшла вже третя міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку інформаційних систем і телекомунікаційних технологій».

У зв’язку з карантинними обмеженнями цьогоріч конференція проводилась повністю дистанційно, в онлайн-режимі з використанням засобу відеозв’язку Zoom, із 14:00 до 16:00. Вітальне слово до учасників сказав завідувач кафедри, д.т.н., с.н.с. Сергій Миколайович Чумаченко.

Цього року географія учасників, які надали свої матеріали для публікації, ще більш розширилась порівняно з минулими роками, адже було отримано тези доповідей від представників Індії, Ірану та Казахстану.

В онлайн-засіданні конференції 26-го січня взяли участь 23 особи — викладачі, аспіранти та студенти, з яких 20 представляли НУХТ, 1Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, а 2 — університети Індії (Jamia Millia Islamia) та Ірану (Islamic Azad University). Для іноземних учасників було надано переклад англійською мовою.

Під час роботи конференції свої доповіді презентували 5 представників нашої кафедри:

• Тополь Владислав (магістрант)
  • Карпенко Микола Ігорович (магістрант)
  • Мошенський Андрій Олександрович (доцент)
  • Савченко Ігор (магістрант)
  • Химич Марія Миколаївна (магістрантка)

Після заслуховування доповідей присутні викладачі, аспіранти та студенти поставили свої запитання та отримали відповіді на них. Деякі з виступів викликали жваву дискусію в аудиторії. Слухачів особливо зацікавили актуальні в наш час доповіді про використання датчиків для діагностування стану здоров’я та ІС для підтримки діяльності лікарні.

Наприкінці засідання організаторами було анонсовано публікацію збірника матеріалів конференції, який має вийти друком на початку лютого цього року.

Дякуємо всім за участь у роботі конференції! Будемо раді бачити всіх на наступних наукових заходах на нашій кафедрі.