Вже багато років підряд стало традицією відзначати Всесвітній день туризма в стінах нашого університета. Мінялися тематики й формати проведення свята, незмінним залишається одне – згуртованість, драйв, креатив і щира гостинність із якою всі факультети зустрічають гостей. 
Останні роки День туризму НУХТ відбувається у подвійному форматі – свята й благодійного заходу. Два роки поспіль факультети збирали кошти для українських воїнів, а цього разу благодійний сектор студентської ради університету запропонував надати допомогу дитячому відділенню Інституту онкологічних захворювань. Для збору коштів були облаштовані спеціальні палатки. А ще всі охочі за плату, яку встановлювали для себе самі, могли придбати квиток до умовної зони розваг, де брали участь у різноманітних конкурсах, за перемогу в яких отримували призи. А зібрані за реалізовані квитки кошти додали до благодійних внесків учасників і гостей свята. 
Цьогоріч учасники й гості свята подорожували за видами транспорту, й День туризму відбувся під гаслом «Туризм і транспорт – обери свій спосіб подорожувати». 

Нелегка місія оцінити творчість наших «туристів» випала на долю журі, у складі: начальника відділу рекламно-виставкової та інформаційної діяльності університету Юлії Цой, заступника директора Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку Тетяни Шкварницької, директора антикафе «Ляси» Софії Анастасової та керівника відділу маркетингу компанії «SWAT» Олександра Орлова. 

Тематику найдавнішого виду туризму – пішохідний – дістався факультету автоматизації і комп’ютерних систем (АКС). Класична туристична палатка, багаття й пісні під гітару, надзвичайно смачний шашлик і тепла душевна атмосфера – саме таке свято підготували наші студенти. Майбутні фахівці сфери, що розвивається бурхливо й стрімко, не були б собою, якби не внесли у класику частку інновацій – гіроскутер приходить на поміч сучасному пішохідному туристу! А всім відомі й улюблені пісні «ДДТ» і «Машини часу» співали хором і господарі містечка, і гості, і журі. Дякуємо за активну участь і надзвичайно креативний підхід до облаштування свого туристичного містечка.Також вітаємо з отриманою відзнакою в номінації «Коли співає душа».

Не обійшлося свято без традиційних змагань зі спортивного туризму, квесту для студентів 1-го курсу «Пізнай країну НУХТ», майстер-класу з йоги, малювання хною, низки веселих змагань між гостями свята та концертної програми. 
Цього року на свято завітали учні школи №70 та гімназії «Потенціал» (м. Київ), а також студенти коледжів – Київського коледжу ресторанного господарства нашого університету (КРГ НУХТ), Технолого-економічного коледжу БНАУ, Першого київського медичного коледжу і КВНЗ КОР «Коледжу культури і мистецтв». Вони також взяли участь у змаганнях зі спортивного туризму, концертній програмі, а учні школи №70 ще й підготували своє туристичне містечко з повітряного туризму, де розповіли про аеростати.

Свято завершилося, а незабутні враження залишаться з усіма ще надовго!