31 серпня 2017 року відбулись традиційні урочисті збори трудового колективу Національного університету харчових технологій. На засіданні, приуроченому до початку нового навчального року, керівництво університету доповідало про підсумки минулого навчального року та ділилося планами майбутнього розвитку нашого ВНЗ. У зборах також узяв участь заступник міністра освіти і науки України Роман Греба.

А завершилося засідання традиційним нагородженням співробітників університету за підсумками минулого навчального року.

Зокрема за відмінне виконання службових обов’язків і особистий внесок в організацію навчального процесу впродовж 2016/2017 н.р. був нагороджений доцент кафедри інформаційних систем Сергій Віталійович Грибков. Під час урочистої церемонії ректор вручив йому почесну грамоту університету.

Вітаємо нашого колегу та бажаємо наснаги і натхнення для подальших здобутків!