17-го червня на кафедрі інформаційних систем завершились цьогорічні захисти бакалаврських робіт і дипломних проектів спеціалістів.

Усього пройшло захист 96 бакалаврів і 13 спеціалістів. Розроблені студентами програмні продукти, представлені на розгляд комісії, відзначались застосуванням сучасних інформаційних технологій і засобів розробки, зручністю використання та практичною цінністю. Багато було оригінальних і цікавих робіт, у яких студенти проявили нестандартний підхід до проектування інформаційних систем та реалізації окремих їхніх функцій.

Вітаємо випускників із вдалим захистом, бажаємо всім подальших успіхів у професійній діяльності, а охочим продовжити навчання — також успішного вступу до магістратури нашого університету!

До зустрічі!