12–13 лютого на нашій кафедрі традиційно проходили захисти бакалаврських робіт студентами заочної форми навчання.

На розгляд екзаменаційної комісії було представлено розроблені студентами програмні продукти, що відзначались застосуванням сучасних інформаційних технологій і засобів розробки. З-поміж презентованих робіт багато мають важливе прикладне значення, адже студенти вже працюють за фахом і проектували системи для автоматизації чи вдосконалення діяльності на місці своєї роботи.

Загалом протягом двох днів роботи екзаменаційної комісії 17 студентів успішно захистились і здобули кваліфікацію бакалавра комп’ютерних наук. Вітаємо випускників із вдалим захистом і бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

Також бажаємо успішних захистів магістрантам денної форми навчання, які презентуватимуть свої роботи 14–20 лютого.