У вівторок, 18 грудня 2018 р., в ауд. А-439 пройшли збори трудового колективу факультету АКС.

Головним питанням порядку денного було голосування за кандидатури декана факультету та двох завідувачів кафедр, зокрема й інформаційних систем.

На зборах були присутні викладачі всіх кафедр АКС, а також представники від непедагогічних працівників і студентів факультету. Також на зустріч завітала проректорка з науково-педагогічної та виховної роботи НУХТ Лариса Юріївна Арсеньєва. Загалом на зборах були присутні понад три чверті із загального списку делегатів.

Спершу чинні голови структурних підрозділів і в.о. відзвітували про останні періоди роботи на своїх посадах, презентували плани своєї діяльності на наступний період, а також відповіли на поставлені запитання аудиторії. Після цього пройшло відкрите голосування. На посаду завідувача кафедри інформаційних систем балотувався д.т.н., с.н.с. Чумаченко Сергій Миколайович.

Згідно чинних положень, збори трудового колективу пропонують кандидатури для обрання Вченій раді факультету. В результаті голосування ця кандидатура була одностайно підтримана всіма присутніми учасниками зборів.

Після цього в середу 19 грудня 2018 р. відбулося засідання Вченої ради факультету АКС. Під час нього шляхом таємного голосування було проведено власне вибори декана та завідувачів кафедр. За результатами голосування Вчена рада підтримала всі запропоновані кандидатури.

Вітаємо Сергія Миколайовича з обранням та бажаємо натхнення, успіхів, плідної та злагодженої роботи на своїй посаді!