Дорогі друзі!

Зараз ви опинилися  перед вибором, який, можливо, визначить ваше подальше життя — ким стати, яку спеціальність вибрати? Перед вами безліч доріг, і я щиро бажаю, щоб, вибравши свою, ви йшли по ній до кінця, не знаючи розчарування і утоми! Студентське життя повне турбот і хвилювань, але немає часу прекрасніше, чим студентська пора.

Перед вами відкриваються великі перспективи. Ви будете навчатися за спеціально розробленими програмами, вести наукові дослідження під керівництвом досвідчених викладачів, брати участь у цікавих молодіжних проектах і впроваджувати їх у реальне життя.

Завдання кафедри — підготовка кваліфікованих фахівців в галузі інформаційних управляючих систем та технологій, які користуються попитом на ринку праці, професійно компетентних, конкурентоздатних та успішних у житті; створення механізмів, здатних підняти якість освіти; створення якісно нових, адекватних сучасним вимогам умов навчання.

Упевнені, що попереду у вас багато сміливих відкриттів й особистих перемог. Бажаємо, щоб кожний новий навчальний рік наближав вас до головної мети — знайти своє місце в житті.

Колектив кафедри інформаційних систем

 
(044) 287-93-88
(044) 289-73-16
А-333: (044) 287-92-46
А-338: (044) 287-96-77